ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΝΕΑ: H NANJING θα παράγει MG στην ΑΜΕΡΙΚΗ!12/7/06

Νέα της MG-Rover Group
Απάντηση
kostas_pana
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2006 2:16 am
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostas_pana »

PERRY-MGTF έγραψε:
Grover έγραψε: Αυτό τι σημαίνει?
ti simenei?
simenei oti exoume eidio moter idio amaksi me allo onoma, to nou sas loipon mgakides kai ta rover pane kala (an den to kserete...)
gynaikes trigiro polles...para polles....


www.greekcabrioclub.gr
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

panagiotis έγραψε: να σου πω πως και εγω πιστευω πως οπως ειπε ο Περυ, το ποσοστο
σωστο αλλα αντιθετο...
αν δεν επερνα το ZR δεν θα επερνα Ροβερ...
Και φυσικά ισχύει και το αντίθετο. Και αυτοί που πήρανε 25 δεν σημαίνει ότι αν δεν υπήρχε το 25 θα πέρνανε ZR!!!
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

kostas_pana έγραψε:
PERRY-MGTF έγραψε:
Grover έγραψε: Αυτό τι σημαίνει?
ti simenei?
simenei oti exoume eidio moter idio amaksi me allo onoma, to nou sas loipon mgakides kai ta rover pane kala (an den to kserete...)
Κώστα χαλάρωσε σου ξαναλέω γιατί νομίζω έχεις ξεφύγει σε παραλήρημα!!!
Grover έγραψε: From now and on θα τα λέμε σε συναντίσεις από κοντά ή σε κάποιο φανάρι. :wink:
Αυτό τι σημαίνει?
Το παραπάνω που έγραψα δεν αναφέρεται γενικά και αόριστα και σίγουρα όχι στο τι μοτερ φοράμε! αναφέρεται όπως σου παραθέτω στο συγκεκριμένο που είπε ο Grover.

Είπε κανείς ότι τα Rover δεν πάνε καλά???
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

PERRY-MGTF έγραψε:
panagiotis έγραψε: να σου πω πως και εγω πιστευω πως οπως ειπε ο Περυ, το ποσοστο
σωστο αλλα αντιθετο...
αν δεν επερνα το ZR δεν θα επερνα Ροβερ...
Και φυσικά ισχύει και το αντίθετο. Και αυτοί που πήρανε 25 δεν σημαίνει ότι αν δεν υπήρχε το 25 θα πέρνανε ZR!!!
ασε με να εχω τις αμφιβολιες μου γι αυτο...
Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

PERRY-MGTF έγραψε:Παιδιά χαλαρώστε! γιατί να κρυφτεί κανείς πίσω απο την ιστορία της MG? που τα τελευταία χρόνια είναι και άρρηκτα συνδεδεμένη με την Rover!
Από ότι φαίνετε κάπιοι δεν μπορούν να το καταλάβουν και θεωρούν τον εαυτό του ανώτερο.
PERRY-MGTF έγραψε:Αλλά όπωε λέμα και στα οικονομικά όταν κάτι στα μάτια του καταναλωτή φαίνεται ως διαφορετικό προιόν έστω και αν η μόνη διαφορά είναι η συσκευασία ή η διαφήμιση ή το brand name τότε είναι διαφορετικό προιον!
I Agree! :up:
Έχετε πάρει το Rover 200 με bodykit και αναρτίσεις, είτε σας αρέσει είτε όχι χονέψτε το!!!!!
PERRY-MGTF έγραψε:Κανέις δεν χλέυασε την Rover! αυτό έλλειπε!!! εμείς πρώτα θα τον βρίζαμε!!!
Δεν νομίζω ότι το κάνατε
PERRY-MGTF έγραψε:Φυσικά και έχουμε κοινό πάθος αλλα δεν καβαλάει το καλάμι κάποιος επειδή αγαπάει αυτό που έχει....
Και σε αυτό συμφωνώ δεν λέω όχι να μην γουστάρεις κάτι και να το αγαπάς
και εγώ το υπεραγαπώ το αμάξι μου αλλά δεν δέχομαι κάπιος που στο κατω-κάτω είναι αδερφός και έχουμε το ίδιο αμάξι να με κοροιδεύει και να με μειώνει.
PERRY-MGTF έγραψε:Αυτό τι σημαίνει?
Ότι εγώ τελείοσα με αυτήν την ιστορία και αμα θέλετε να τα πούμε απο κοντά No problem!
Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

panagiotis έγραψε:
PERRY-MGTF έγραψε:
panagiotis έγραψε: να σου πω πως και εγω πιστευω πως οπως ειπε ο Περυ, το ποσοστο
σωστο αλλα αντιθετο...
αν δεν επερνα το ZR δεν θα επερνα Ροβερ...
Και φυσικά ισχύει και το αντίθετο. Και αυτοί που πήρανε 25 δεν σημαίνει ότι αν δεν υπήρχε το 25 θα πέρνανε ZR!!!
ασε με να εχω τις αμφιβολιες μου γι αυτο...
Ναι γιατί εσείς είστε γρήγοροι και οδηγάρες ενώ εμείς με τα ταπινά Roverάκια είμαστε κιριλάτοι και λούλιδες και δεν μπορούμε να οδηγίσουμε ένα τόσο καλα στιμένο αμάξι για αγώνες και ισώς να μην αντέξουμε την τόσο βαρία ιστορία της MG.
Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Grover έγραψε:
PERRY-MGTF έγραψε:Παιδιά χαλαρώστε! γιατί να κρυφτεί κανείς πίσω απο την ιστορία της MG? που τα τελευταία χρόνια είναι και άρρηκτα συνδεδεμένη με την Rover!
Από ότι φαίνετε κάπιοι δεν μπορούν να το καταλάβουν και θεωρούν τον εαυτό του ανώτερο.
PERRY-MGTF έγραψε:Αλλά όπωε λέμα και στα οικονομικά όταν κάτι στα μάτια του καταναλωτή φαίνεται ως διαφορετικό προιόν έστω και αν η μόνη διαφορά είναι η συσκευασία ή η διαφήμιση ή το brand name τότε είναι διαφορετικό προιον!
I Agree! :up:
Έχετε πάρει το Rover 200 με bodykit και αναρτίσεις, είτε σας αρέσει είτε όχι χονέψτε το!!!!!
PERRY-MGTF έγραψε:Κανέις δεν χλέυασε την Rover! αυτό έλλειπε!!! εμείς πρώτα θα τον βρίζαμε!!!
Δεν νομίζω ότι το κάνατε
PERRY-MGTF έγραψε:Φυσικά και έχουμε κοινό πάθος αλλα δεν καβαλάει το καλάμι κάποιος επειδή αγαπάει αυτό που έχει....
Και σε αυτό συμφωνώ δεν λέω όχι να μην γουστάρεις κάτι και να το αγαπάς
και εγώ το υπεραγαπώ το αμάξι μου αλλά δεν δέχομαι κάπιος που στο κατω-κάτω είναι αδερφός και έχουμε το ίδιο αμάξι να με κοροιδεύει και να με μειώνει.
PERRY-MGTF έγραψε:Αυτό τι σημαίνει?
Ότι εγώ τελείοσα με αυτήν την ιστορία και αμα θέλετε να τα πούμε απο κοντά No problem!
Re sy Grover giati ta pernete etsi???

Profanws kapoios poy phre to 25 mporei na thewrei to ZR kagoyriko h gia paidakia poy theloyn na exoyn to agwnistiko toys aytokinhto.....ayth mporei na einai h optikh enos katoxoy 25 kai kala tha kanei na mhn toy aresoyn katholoy ta MG oyte h MG oyte ta montela ths! Emena giati na me peiraksei an den aresoyn ta MG se alloys?

Kai fysika gia na parei kapoios to ZR to thewrei anwtero apo to 25 an htane tha epairne to 25 kai toympalin! kako einai?

Kia telos poios sas meiwse re paidia kai sas koproidepse?

Me eksairesh ton kostas_pana poy mas eipe "karagiozhdes" oti leme "malakies" kai oti den aksizoyme kaneis den ebrise/xleyase/koroidepse ton allo.
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
PERRY-MGTF
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 10:08 am
Τοποθεσία: 11th Dimension
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από PERRY-MGTF »

Grover έγραψε: Ναι γιατί εσείς είστε γρήγοροι και οδηγάρες ενώ εμείς με τα ταπινά Roverάκια είμαστε κιριλάτοι και λούλιδες και δεν μπορούμε να οδηγίσουμε ένα τόσο καλα στιμένο αμάξι για αγώνες και ισώς να μην αντέξουμε την τόσο βαρία ιστορία της MG.
Pios ta eipe ola ayta?
MG TF - 80th Anniversary Edition #869 of 1600
Owning an MG is one of life's great joys

Εικόνα
panagiotis
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1217
Εγγραφή: Παρ Δεκ 23, 2005 1:21 pm
Τοποθεσία: Δραπετσώνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panagiotis »

Grover έγραψε:Έχετε πάρει το Rover 200 με bodykit και αναρτίσεις, είτε
σας αρέσει είτε όχι χονέψτε το!!!!!

ε αφου μας διαταζεις θα το χωνεψουμε...

δε ξεκολας λιγο; και εν το μεταξυ να μου πεις και ποιο ειναι το αντιστοιχο
200/25 με το ZR160;
επιδη δεν εχω προχειρες σοδες και δε μου ερχετε 25/200 1.8cc με 160ps...



θα μου πεις ε, ενταξη εξερεση, εξερεση το 160 εξερεση το TF, εξερεση το
ΖΤ160, ολη η κουβεντα γινετε για το ΖR105;;;

λεμε και ξανα λεμε οτι δεν εχουμε προβλημα ουτε να το λεμε Ροβερ ουτε
MG... συνεχως σκαλιζετε την συζητηση...
Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

PERRY-MGTF έγραψε:Kia telos poios sas meiwse re paidia kai sas koproidepse?
10 σελίδες post νομίζεις ότι γίνανε έτσι για κανένα λόγο?

Όσο για τα προηγούμενα που είπες βρε Perry είπα ΔΕΝ έχω ΚΑΝΕΝΑ μα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα που αγοράσατε MG. Αλήμονο να σας κάνω κριτική γιατί πήρατε αυτό και όχι το άλλο. Συμφονώ και να μην γουστάρετε την ROVER, αλλά από την στιγμή που λέτε ότι σας ντροπιάζει και σας εκνευρίζει ότι σας λένε ότι μιάζετε με Rover έτσι και μένα με θύγει και με μειόνει. Δηλ δεν πρεπει να υπερασπιστώ την μάρκα που έχω επιλέξει να εκπροσοπώ? Αν σε σένα PERRY σου έλεγα ότι το αμάξι σου είναι μούφα δεν θα μου απάνταγες?
ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΑΡΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΑΤΕ ΥΠΟΤΙΜΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “MG-Rover Group”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες