Πηγα και ειδα τον τελικο Drift Wars στο Ρυσιο.

Official Races

Συντονιστής: Events Moderators

Απάντηση
ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πηγα και ειδα τον τελικο Drift Wars στο Ρυσιο.

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Παιδια πολυ θέαμα :bow: :bow: ...μιλάμε 10 ευρω αλλα αξιζε με το παραπανω.....
Απο που να αρχισω.....
Οπελ ασκονα 400 τουρμπο πωπωπωπω 400+ αλογα γ...αααα...μ.....ε....τα εεε πολυ βιαιο αμαξι το εβλεπες και το φοβοσουν...και το χε ο Λαρισαιος, δεν του φυγε στιγμή. Νισσαν 350 Ζ Biturbo καλάαα χαχαχαχαχαχα ....το χαιδευε λιγο το γκάζι και εσπαγε και εστριβε....εκανε εξακύλινδρο θόρυβο και μετα κατι μπάσα "μπρ πουφ μπρ πουφ".....τρελά αλλα ενταξει σε πιστα σαν και αυτην ζοριζονταν ο ανθρωπος και λογικο είναι αυτο θελει μεγαλη πίστα...αλλα ενταξει ισως ένα απο τα κορυφαια drift car στην ελλάδα. ειχαν χαζεψει όλοι...με το Νισσαν...αχαχαχαχαχαχα τρελή φάση ..οταν λεμε χαζεψει όμως....κατι για 900 αλογα λεγαν....αλλα ενταξει κανεις δεν ξερει τι εχει πραγματικα...Ειμαι σιγουρος οτι το χουν γραψει τα περιοδικα σε κάποιο τευχος. Μάντες κλασιικα, ενας θεοπαλαβος με Ε30 που φορουσε οκτακύλινδρη απο 740 απιστευτο...ενας αλλος με ε36 με Μ3 μηχανή, Ε 36 πάλι 6 κυλινδρη ενας τυπος με Kadett του '80 και μηχανη απο 528 παρακαλω....χαχαχαχαχαχαχα να το βλέπεις το Kadett να ουρλιαζει σαν μπεμπα...πωπωπω...τα Corrolla απιστευτα ...δεν το συζητω Alfa 75 τριλιτρη με κομπρεσσορα ......δεν κρατιοτανε......ηχος ...απερίγραπτος.
Πωπωπωπω Πολυ καλη φάση .....εισαι με ενα χαμογελο εκει........ισως επειδη ηταν και τελικος μαζευτηκαν πολλοι αλλα σαν θεσμος παει καλα...ειχε παρα πολυ κόσμο μιλαμε. Ενα 200 SX απο Γρεβενα εγκατέλειψε καθως εβγαλε γκρι καπνο απο πίσω.....Αυτος που εκανε το καλυτερο όμως drift ήταν ενα Corolla νομιζω ροζ κατι τέτοιο ...ενα περιεργο χρωμα...γωνιες κλισης απιστευτες συνεχεια με το πλαι ..... :D

thanos_s
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τετ Μάιος 09, 2007 11:58 pm
Τοποθεσία: @@
Επικοινωνία:

Re: Πηγα και ειδα τον τελικο Drift Wars στο Ρυσιο.

Δημοσίευση από thanos_s »

Το 350Ζ ηταν ασημι? αν ναι εχω ανοιξει μαζι του με μηχανη....
.

ALEX_MGF
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2006 10:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Re: Πηγα και ειδα τον τελικο Drift Wars στο Ρυσιο.

Δημοσίευση από ALEX_MGF »

Θάνο ένα Ασπρο ήταν με μαυρω καπώ....και τεράστια αεροτομή αυτο πρέπει ναναι http://www.youtube.com/watch?v=tSd_J-Mhrvk εσυ ποια μηχανή έχεις?

thanos_s
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 768
Εγγραφή: Τετ Μάιος 09, 2007 11:58 pm
Τοποθεσία: @@
Επικοινωνία:

Re: Πηγα και ειδα τον τελικο Drift Wars στο Ρυσιο.

Δημοσίευση από thanos_s »

ALEX_MGF έγραψε:Θάνο ένα Ασπρο ήταν με μαυρω καπώ....και τεράστια αεροτομή αυτο πρέπει ναναι http://www.youtube.com/watch?v=tSd_J-Mhrvk εσυ ποια μηχανή έχεις?
Αλλο ηταν τοτε... :kot:


εγω εχω zx10r αλλα το nissan το ειχα ανοιξει με duke mk1...
.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγώνες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες