ΑΓΟΡΑ ROVER 45

General board
Απάντηση
Greekamerikanos
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2017 12:39 am
Επικοινωνία:

ΑΓΟΡΑ ROVER 45

Δημοσίευση από Greekamerikanos »

Καλησπέρα!
Είμαι καινούργιος στην ομάδα!
Δεν έχω ακόμα κάποιο Rover η Mg η αλλά είμαι μεγάλος φίλος της rover. Μέχρι τώρα έχω ένα Clip 2002 ειμαι 21 και τώρα θέλω να αλλάξω σε ένα rover 45. Πιστεύετε πως αξίζει να αγοράσω ένα αμάξι τέτοιο ; Ένα φίλος του πατέρα μου δίνει ένα rover 45 του 2001 άριστο μηχανικά απλώς το μόνο θέμα που έχει είναι ότι έχει δυο βαθουλωματα ενα σε κάθε μπροστινό φτερό. Το δίνει 950 ευρώ. Αξίζει να την κάνω αυτή την αγορά;
https://www.car.gr/8794580-rover-45" onclick="window.open(this.href);return false; https://www.car.gr/8794580-rover-45

marbin
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Μάιος 21, 2013 9:09 am
Επικοινωνία:

Re: ΑΓΟΡΑ ROVER 45

Δημοσίευση από marbin »

Καταρχην καλοσωρισεs στο forum. ;)
Και τωρα γιαυτο που ρωτησεs.
Δεν μου βγαινει η αγγελια.Γραφει οτι διαγραφηκε.
Και απο οτι ειδα λεει 800 ευρω οχι 950.
Σαν τιμη ειναι πολυ καλη παντωs παροτι ειναι 15ετιαs αυτοκινητο.
Ενα πραγμα θα σου ελεγα παντωs να τσεκαρειs μετα απο 19 χρονια που εχω rover.Και απο τη στιγμη που οπωs ειπεs ειναι και φιλοs του πατεραs σου νομιζω οτι μπορειs να τον ρωτησειs.
ΠΟΥ ΣΥΝΤΗΡΟΥΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.Εννοω συνεργειο.
Πιστεψε με στα rover-mg παιζει πολυ μεγαλο ρολο αυτο που σου λεω.
Και το αλλο που θα ηθελα να σου πω ειναι οτι το θεωρω αμαξι για πιο μεγαληs ηλικιαs ατομο.
Εισαι 21 χρονων.Νομιζω κατι πιο μικρο και πιο σπορ θα σου ταιριαζε καλυτερα.Ισωs κανα 25αρι η κανα mgακι αφου
οπωs γραφειs σου αρεσουν τα rover -mg και θεs ενα.Βεβαια εσυ αποφασιζειs.Εγω τη γνωμη μου σου λεω.
Επισηs το αριστα μηχανικα απο που προκυπτει.Απο τα λεγομενα του πωλητη η το εχει δει καποιοs μηχανικοs που γνωριζει τη μαρκα και το ειπε.Εχω δει εγω κατι αριστα rover-mg...........αυτο ειναι αλλο κεφαλαιο ομωs αστο.
Οποτε για μενα........
Μαθε για το η τα συνεργεια που πηγαινε το αυτοκινητο και μετα εναν ελενχο απο καποιο γνωστη μηχανικο των rover-mg.Αυτο οταν ερθει η ωρα ομωs.Πιστευω να βοηθησα λιγο. :up:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 14 επισκέπτες